WERNISAŻ WYSTAWY MACIEJA SKWARY                           oprawa muzyczna Dominic John Sebastian   
kawiarnia artystyczna Młody Byron w Dworku Sierakowskich w Sopocie.
/28 Listopada 2013 godz. 19

MACIEJ SKWARA - ur. 9 kwietnia 1991 w Częstochowie

Absolwent Sopockiej Szkoły Fotografii, aktualnie działa i tworzy w trójmieście, ale stara zarażać swoimi pomysłami na większą skale.Członek nowo powstałej agencji fotograficznej EVENTshoot, oraz początkujący operator filmowy i reżyser.
Wwystawa jest próbą zilustrowania wspólnego oddziaływania na siebie kilku czynników jak miasto, morze i człowiek - budujących klimat miejsc.
" Young photographer with own point of view . mSkwara "DOMINIC JOHN SEBASTIAN jest singer-songwriter'em, czyli autorem piosenek, wokalistą i gitarzystą.
Tworzy muzykę wypływającą z naturalnych źródeł ludzkiej inspiracji, zaliczaną do takich gatunków jak indie-folk (tzw. folk niezależny), folk-rock, czy też folk współczesny. 
Porównywany jest do współczesnych irlandzkich singer-songwriterów takich jak Damien Rice i jak każdy singer-songwriter, czasami również do Bob'a Dylan'a.

Dyskografia: 

Na początku 2013 roku Dominic wydał koncertowy album pod tytułem "My Road", na którym znalazły się piosenki w wykonaniu z zespołem. Obecnie przygotowuje się do przyszłorocznego wydania nagrań studyjnych zrealizowanych z zespołem na przełomie sierpnia i września 2013. 

Linki:                        


zapraszam !